Mihalovits Miklós: Sárospataki várkapu (1953)

Mihalovits Miklós (1888-1960)

Sárospataki várkapu (1953)

Technika: olaj, vászon
Méret: 80 x 60 cm
j.b.l.: Mihalovits M. Sárospataki vár 1953
Kikiáltási ár: 280 000 Ft (743 EUR*, 809 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%