Sassy Attila (Aiglon) (1880-1967)

Faluvégén

Technika: olaj, vászon
Méret: 80,5 x 90,5 cm
j.j.l.: 1966 Sassy

Ár: 500 000 Ft (1 389 EUR*, 1 529 USD*)