266

Scheiber Hugó (1873-1950)

Vitorlás

Technika: olaj, pasztell, papír
Méret: 69 x 45 cm
j.b.l.: Scheiber
HUF 2 500 000 — 3 500 000
EUR 6 944 — 9 722
USD 7 645 — 10 703

Kikiáltási ár: 1 700 000 Ft (4 722 EUR*, 5 199 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00