321

Schéner Mihály (1923-2009)

Vízpart vitorlásokkal

Technika: olaj, farost
Méret: 42 x 51 cm
j.j.l.: Schéner Mihály
HUF 150 000 — 200 000
EUR 417 — 556
USD 459 — 612

Kikiáltási ár: 90 000 Ft (250 EUR*, 275 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%