161

Scholz Erik (1926-1995)

Ingyen előadás a proletár gyerekeknek 1919

Technika: olaj, vászon
Méret: 100 x 120 cm
j.j.l.: Scholz
hátoldalon: Műcsarnoki etikett 1959
Kikiáltási ár: 450 000 Ft (1 446 EUR*, 1 565 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%