Keresés

Találatok: ismeretlen (xix. sz��zad eleje)

Golgota
Ismeretlen

Golgota

Bővebben »

Szecessziós női büszt
Ismeretlen szobrász

Szecessziós női büszt

Bővebben »

Szecessziós női büszt
Ismeretlen szobrász

Szecessziós női büszt

Bővebben »

Kísértés
Ismeretlen szobrász

Kísértés

Bővebben »

Barokk angyal
Ismeretlen szobrász

Barokk angyal

Bővebben »

Augustus császár
Ismeretlen szobrász

Augustus császár

Bővebben »

Art deco női portré
Ismeretlen festő

Art deco női portré

Bővebben »

Gyermek kutyával
Ismeretlen festő

Gyermek kutyával

Bővebben »

Három grácia
Ismeretlen festő

Három grácia

Bővebben »

Pápa portréja
Lőrincz B. jelzéssel (XX. század eleje)

Pápa portréja

Bővebben »

Hajnal a Berettyó parton
Bányász István

Hajnal a Berettyó parton

Bővebben »

Szűz Mária a gyermek Jézussal és Keresztelő Szent Jánossal
Ismeretlen osztrák festő (XVIII. század első fele)

Bővebben »

Vidám társaság
Ismeretlen németalföldi festő (XVIII. sz.)

Vidám társaság

Bővebben »