Keresés

Találatok: ismeretlen (xviii. század)

Angyali üdvözlet
Ismeretlen (XVIII. század)

Angyali üdvözlet

Bővebben »

Madonna portré
Ismeretlen (XVIII. század)

Madonna portré

Bővebben »

Virágcsendélet gyümölccsel
Ismeretlen (XVIII. század)

Virágcsendélet gyümölccsel

Bővebben »

Kikötő
Ismeretlen (XVIII. század)

Kikötő

Bővebben »

Árkádia jelenet
Jacob Philipp Hackert (XVIII. után)

Árkádia jelenet

Bővebben »

Vándorjelenet templommal

Vándorjelenet templommal

Bővebben »

Erdei út ökrös szekérrel
Jules Marinier (XIX.század)

Erdei út ökrös szekérrel

Bővebben »

Almaszüret
Ismeretlen

Almaszüret

Bővebben »

Fete Galante
Ismeretlen XVIII.sz.(Priemont-i iskola)

Fete Galante

Bővebben »

Halas csendélet
Ismeretlen 17. századi festő

Halas csendélet

Bővebben »