Keresés

Találatok: ismeretlen 17. sz��zadi fest��

Szent Család
Ismeretlen 17. századi festő

Szent Család

Bővebben »

Vértál
Ismeretlen

Vértál

Bővebben »

Mária taníttatása
Ismeretlen XVIII. sz. festő

Mária taníttatása

Bővebben »

Ciprusi bazár
Batthyány Gyula, gróf (1887-1959)

Ciprusi bazár

Bővebben »