Keresés

Találatok: ismeretlen xviii. sz. fest��

Madame Recamier
Ismeretlen

Madame Recamier

Bővebben »

Mária taníttatása
Ismeretlen XVIII. sz. festő

Mária taníttatása

Bővebben »

Szent Katalin
Ismeretlen szobrász (XVIII. század

Szent Katalin

Bővebben »

Bögölycsípés
Ismeretlen festő (XVIII. század)

Bögölycsípés

Bővebben »

Három grácia
Ismeretlen festő

Három grácia

Bővebben »

Falu madártávlatból
Ismeretlen festő

Falu madártávlatból

Bővebben »

Pihenő a forrásnál
Ismeretlen festő

Pihenő a forrásnál

Bővebben »

Parasztkunyhók
Ismeretlen

Parasztkunyhók

Bővebben »

Parasztfiú
Ismeretlen

Parasztfiú

Bővebben »

Strandon
Ismeretlen

Strandon

Bővebben »

Óbudai városrész

Szenvedő Krisztus
Ismeretlen szobrász

Szenvedő Krisztus

Bővebben »

Rabbi portréja
Ismeretlen

Rabbi portréja

Bővebben »

Kereszteződésben

Árvíz
Ismeretlen

Árvíz

Bővebben »

Csavargó
Ismeretlen

Csavargó

Bővebben »

Alföldi táj alkonyatban
Ismeretlen festő

Alföldi táj alkonyatban

Bővebben »

Akt stúdium
Ismeretlen

Akt stúdium

Bővebben »

Dante büszt
Ismeretlen szobrász

Dante büszt

Bővebben »

Gyermekportré
Ismeretlen

Gyermekportré

Bővebben »

Fiatal nő képmása

Fekvő akt
Ismeretlen festő

Fekvő akt

Bővebben »

Enterieur
Ismeretlen

Enterieur

Bővebben »