Keresés

Találatok: ismeretlen fest��

Kikötő este
Ismeretlen

Kikötő este

Bővebben »

Madame Recamier
Ismeretlen

Madame Recamier

Bővebben »

Kalapos férfiportré

Boldog pillanat
Ismeretlen

Boldog pillanat

Bővebben »

Pihenő a forrásnál
Ismeretlen festő

Pihenő a forrásnál

Bővebben »

Három grácia
Ismeretlen festő

Három grácia

Bővebben »

Falu madártávlatból
Ismeretlen festő

Falu madártávlatból

Bővebben »

Szent Miklós ikon

Óbudai városrész

Nádszedő
Ismeretlen

Nádszedő

Bővebben »

Munkásőr
Ismeretlen

Munkásőr

Bővebben »

Szamuely Tibor büszt

Sztálin portré
Ismeretlen

Sztálin portré

Bővebben »

Szénaszállító

Mulató paraszt
Ismeretlen

Mulató paraszt

Bővebben »

Vízbe lépő akt

Széchenyi fürdő

Szenvedő Krisztus
Ismeretlen szobrász

Szenvedő Krisztus

Bővebben »

Szent Miklós ikon

Lenin büszt
Ismeretlen

Lenin büszt

Bővebben »

Férfi büszt
Ismeretlen

Férfi büszt

Bővebben »

Férfiportré
Ismeretlen (XVIII. század)

Férfiportré

Bővebben »

Golgota
Ismeretlen

Golgota

Bővebben »

Diana a vadászaton
Ismeretlen XIX. századi

Diana a vadászaton

Bővebben »

Bárkavontatók
Ismeretlen festő

Bárkavontatók

Bővebben »

Dante büszt
Ismeretlen szobrász

Dante büszt

Bővebben »

Gyermekportré
Ismeretlen

Gyermekportré

Bővebben »

Gyermekszobában
Ismeretlen

Gyermekszobában

Bővebben »

Alföldi táj alkonyatban
Ismeretlen festő

Alföldi táj alkonyatban

Bővebben »

Lenin intarzia
Ismeretlen

Lenin intarzia

Bővebben »

Lenin büszt
Ismeretlen

Lenin büszt

Bővebben »

Lenin büszt
Ismeretlen

Lenin büszt

Bővebben »