6166

Székely Pierre (1923-2001)

Seggreesett bohóc (1982)

Technika: litográfia, papír
Méret: 70 x 50 cm
j.j.l.: Székely
16/100
Kikiáltási ár: 10 000 Ft (32 EUR*, 35 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 16 000 Ft