Purificato Domenico: Sérült forradalmár

233

Purificato, Domenico (1915-1984)

Sérült forradalmár

olaj, vászon, 100 x 140 cm, j.b.l.: Purificato
Szerepelt a XXVI. Velencei Biennálén 1952-ben
Részben jótékonyságra felajánlott tétel.
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft (3 856 EUR*, 4 173 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%