302

Vaszary János (1867-1939)

Séta a szabadban - a művész felesége napernyővel

olaj, vászon
74*57 cm
j.j.l.: Vaszary 1907
Kikiáltási ár: 13 000 000 Ft (41 774 EUR*, 45 210 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%