100

Sikuta Gusztáv (1919-1985)

Kompozíció világítótoronnyal és vitorlással

Technika: olaj, vászon
Méret: 50 x 60 cm
j.j.l.: Sikuta
HUF 900 000 — 1 200 000
EUR 2 500 — 3 333
USD 2 752 — 3 670

Kikiáltási ár: 650 000 Ft (1 806 EUR*, 1 988 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%