177

Simon-Mazula Tibor (1973)

Recollection No. 3.

Technika: olaj, vászon (keverve: timsó, szén, márvány por)
Méret: 150 x 122 cm
j.h. Tibor Simon-Mazula '15
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft (3 856 EUR*, 4 173 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2021.08.14. 16:00