Gebhardt Béla: Sió-csatorna építése

392

VILLÁMÁRON ELKELT (László Óvári: Sió-csatorna építése)

akvarell, papír, 40 x 30 cm, j.j.l.: Gebhardt Sió-csatorna építése 1947 júl. 30.
Kikiáltási ár: 36 000 Ft (116 EUR*, 125 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%