213

Dobóczky Imre (1911-1973)

Siófoki kikötő

Technika: olaj, vászon
Méret: 50 x 70 cm
j.j.l.: Dobóczky Siófok 963
HUF 180 000 — 230 000
EUR 578 — 739
USD 626 — 800

Kikiáltási ár: 110 000 Ft (353 EUR*, 383 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%