Udvary Pál: Siófoki kikötő

477

Udvary Pál (1900-1987)

Siófoki kikötő

olaj, vászon, 60 x 80 cm, j.j.l.: Udvary Pál
Kikiáltási ár: 110 000 Ft (353 EUR*, 383 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%