Rippl-Rónai József (1861-1927)

Siófoki villa kertje

Technika: pasztell, papír
Méret: 30 x 40 cm
j.j.l.: Rónai 924, j.k.l.: Ráday nyanya Karolina villája, j.b.l.: Siófok
  • Nyertes licit: 1 300 000 Ft