466

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Siófoki villa kertje

Technika: pasztell, papír
Méret: 30 x 40 cm
j.j.l.: Rónai 924, j.k.l.: Ráday nyanya Karolina villája, j.b.l.: Siófok
Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft (4 177 EUR*, 4 521 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 1 300 000 Ft