97

Mohy Sándor (Mohi Sándor) (1902-2001)

Smeliov Ivanovits Vasilief portréja

Technika: olaj, karton
Méret: 66,5 x 52,5 cm
j.j.l.: M.O.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%