SOHA TÖBBET... HARMADSZOR…. TIZENHARMADSZOR! CÍMŰ SZOCREÁL ÁRVERÉSÜNK KATALÓGUSA

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

Örömmel adjuk hírül, hogy a Pintér Aukciósház immár tizenharmadik alkalommal rendezi meg szocreál árverését. Az aukció katalógusa itt tekinthető meg.

Árverésünk anyagának egy részét a Politikatörténeti Intézet gyűjteményéből válogattuk.

AZ AUKCIÓ IDŐPONTJA: 2020. november 26., 18.30

Figyelem! A katalógusban szereplő képeket, tárgyakat előzetes egyeztetés után vesszük elő a raktárból és bocsátjuk szemrevételezésre.

Az árverés zártkörű lesz; telefonos licitálással, vételi megbízás leadásával, vagy az axioart.com felületén keresztül lehet részt venni az rajta.

Ismeretlen kínai festő: Partizántámadás (olaj, vászon, 100 x 150 cm, j.n.) Kikiáltási ár: 650.000 HUF

Tisztelettel:
Pintér Péter és Pintér Ambrus,
valamint a Galéria csapata: Forgács Gergely, Pintér Virág, Parviz Mirzaei

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinteraukcio.hu
Mobil: +36 30 33 10 600

Web:
www.pinteraukcio.hu
www.venueandart.com

Facebook:
Pintér Galéria és Aukciósház
Instagram:
Pinter Gallery