60

Csók István (1865-1961)

Sokác lány

Technika: olaj, vászon
Méret: 75 x 59 cm
j.b.l.: CSOKI B.P.
HUF 2 500 000 — 3 300 000
EUR 6 944 — 9 167
USD 7 645 — 10 092

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft (5 000 EUR*, 5 505 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%