70

Kádár György (1912-2002)

Sport ( Nyár )

Technika: olaj, farost
Méret: 50 x 94 cm
j.j.l.: Kádár

keret nélül
Kikiáltási ár: 500 000 Ft (1 607 EUR*, 1 739 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%