197

Stark Atttila (1979)

Fürdőzők (2021)

Technika: vegyestechnika, vászon
Méret: 60 x 80 cm
j.b.l.: Stark Attila 2021
Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 221 EUR*, 1 322 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2021.08.14. 16:00