Stark Atttila (1979)

Fürdőzők (2021)

Technika: vegyestechnika, vászon
Méret: 60 x 80 cm
j.b.l.: Stark Attila 2021

Ár: 530 000 Ft (1 703 EUR*, 1 843 USD*)