186

Körmendi Frimm Jenő (1886-1959)

Stefánia főhercegnő

Technika: festett, mázas kerámia
Méret: 31 x 23 x 15 cm
jelzett: Fejérvári E, Körmendi F J, Fischer márkajelzés 11670, restaurált
Kikiáltási ár: 70 000 Ft (225 EUR*, 243 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%