Steinacker Alfréd: Lakodalmas menet

98

Steinacker Alfréd (1838-1914)

Lakodalmas menet

Technika: olaj, fa
Méret: 20,5 x 31,5 cm
j.b.l.: A. Steinacker
HUF 650 000 — 850 000
EUR 1 806 — 2 361
USD 1 988 — 2 599

Kikiáltási ár: 420 000 Ft (1 167 EUR*, 1 284 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%