Drégely László (1932-1990)

Strand

Technika: olaj, pasztell, vászon
Méret: 66 x 85 cm
j.j.l.: Drégely 1967
Kikiáltási ár: 220 000 Ft (611 EUR*, 673 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2022.11.29. 20:00