133

Pólya Iván (1889-1939)

Strandos önarckép

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 50 cm
j.j.l.: Pólya Iván 1939
HUF 150 000 — 190 000
EUR 482 — 611
USD 522 — 661

Kikiáltási ár: 90 000 Ft (289 EUR*, 313 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%