107

Szabó Vladimir (1905-1991)

Két tükör (1985)

Technika: olaj, farost
Méret: 50 x 60 cm
j.j.l.: Szabó Vladimir
j.h.: Sz. V. 85
HUF 650 000 — 850 000
EUR 1 806 — 2 361
USD 1 988 — 2 599

Kikiáltási ár: 420 000 Ft (1 167 EUR*, 1 284 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%