70

Szabó Vladimir (1905-1991)

Külvárosi utca

Technika: olaj, farost
Méret: 41 x 58 cm
j.j.l.: Szabó Vladimir 1976
HUF 300 000 — 400 000
EUR 833 — 1 111
USD 917 — 1 223

Kikiáltási ár: 160 000 Ft (444 EUR*, 489 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00