172

Szervánszky Jenő (1905-2005)

Száguldás a Balatonnál

Technika: olaj, karton
Méret: 35 x 49,5 cm
j.b.l.: Szervánszky
Kikiáltási ár: 55 000 Ft (177 EUR*, 191 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%