397

Szász Endre (1926-2003)

Szakállas férfiportré

rézkarc, papír
45 x 35 cm
j.j.l.: Szász Endre, j.b.l.: 1/1
Kikiáltási ár: 30 000 Ft (96 EUR*, 104 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 42 000 Ft