114

Lohwag Ernesztin (1878-1940)

Szánkózó gyerekek

Technika: olaj, karton
Méret: 45 x 58 cm
j.b.l.: Lohwag E.
HUF 250 000 — 300 000
EUR 803 — 964
USD 869 — 1 043

Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%