337

Szánthó Mária (1897-1998)

Akt puttóval

Technika: olaj, karton
Méret: 50 x 70 cm
j.j.l.: Szánthó Mária
HUF 600 000 — 850 000
EUR 1 667 — 2 361
USD 1 835 — 2 599

Kikiáltási ár: 480 000 Ft (1 333 EUR*, 1 468 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%