153

Nagy Boglárka (1990)

Szappanbuborékot eregető kislány

Technika: olaj, vászon
Méret: 50 x 70 cm
Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 221 EUR*, 1 322 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2019.09.26. 18:00