197

Szecessziós színházi táska

800-as finomságú ezüst, bőr, 148 g,
2 x 13 x 6,5 cm,
jelzett: Pest, 1867-1936 között használt fémjel, PD mesterjegy
Kikiáltási ár: 44 000 Ft (141 EUR*, 153 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%