Endre Béla (1870-1928)

Szegény udvar

Technika: olaj, vászon
Méret: 73 x 78 cm
j.j.l.: Endre

kiállítva: Endre Béla gyűjteményes kiállítása, Tornyai János Múzeum, 1970