Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Székely Bertalan után: Szent Imre köszönti Szent Mórt

Technika: akvarell, papír
Méret: 23 x 14 cm
j.b.l.: Gyarmathy Tihamér 932

Ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)