188

Mihalovits Miklós (1888-1960)

Széken ülő harisnyás hölgy

olaj, vászon, 63 x 50 cm, j.b.l.: Mihalovits M. 1950
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%