200

Székesfehérvári antik ezüst kosár

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 204 g, 10 x 15 cm
jelzett: Székesfehérvár, 1810-es évek, EH mesterjegy
HUF 60 000 — 90 000
EUR 167 — 250
USD 183 — 275

Kikiáltási ár: 48 000 Ft (133 EUR*, 147 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%