169

Klug György (?-?)

Szembekötősdi

olaj, vászon, 100 x 80 cm, j.j.l.: Klug György, hátoldalán: Pécsi Képzőművészek és Műbarátok Társasága címke
Kikiáltási ár: 160 000 Ft (514 EUR*, 556 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%