132

von Uray, Agnes (1965)

Szent Ágnes

Technika: olaj, vászon
Méret: 48 x 34 cm
j.b.l.: Agnes von Uray 2012
HUF 900 000 — 1 100 000
EUR 2 892 — 3 535
USD 3 130 — 3 825

Kikiáltási ár: 630 000 Ft (2 024 EUR*, 2 191 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%