69

Ismeretlen 17. századi festő

Szent Család

Technika: olaj, vászon
Méret: 97 x 118 cm
jelzés nélkül
HUF 2 000 000 — 3 000 000
EUR 5 556 — 8 333
USD 6 116 — 9 174

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft (2 778 EUR*, 3 058 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%