221

Remsey Jenő György (1885-1980)

Szent család

Technika: olaj, vászon
Méret: 90,5 x 61 cm
j.j.f.: Remsey Paris 963
HUF 300 000 — 400 000
EUR 964 — 1 285
USD 1 043 — 1 391

Kikiáltási ár: 180 000 Ft (578 EUR*, 626 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 180 000 Ft