Ismeretlen szobrász: Szent István Király

Ismeretlen szobrász

Szent István Király

festett, aranyozott, fargott fa, eredeti állapotban,
154 x 88 x 25 cm,
készült 18. században
VÉDETT, védési szám: 141/1982