Magyar szobrász (XVIII. századi): Szent István szobor

199

Magyar szobrász (XVIII. századi)

Szent István szobor

faragott, festett, aranyozott hársfa, 80 cm
Kikiáltási ár: 450 000 Ft (1 446 EUR*, 1 565 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%