Ganczaugh Miklós: Szent Kristóf

125

Ganczaugh Miklós (1946)

Szent Kristóf

Technika: olaj, fa
Méret: 33 x 43 cm
j.j.l.: GM 2005
Kikiáltási ár: 160 000 Ft (514 EUR*, 556 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%