Szenteleki Gábor: Ingyen evidencia II. (2012)

Szenteleki Gábor (1978)

Ingyen evidencia II. (2012)

Technika: olaj, vászon
Méret: 50 x 70 cm
j. hátul: Szenteleki 2012

Ár: 670 000 Ft (1 861 EUR*, 2 049 USD*)