35

Szenteleki Gábor (1978)

Tibi bácsi és Marika néni a Balcsiban fürdenek (2018)

Technika: olaj, olajpasztell, vászon
Méret: 50 x 45 cm
j.h.
HUF 300 000 — 400 000
EUR 833 — 1 111
USD 917 — 1 223

Kikiáltási ár: 200 000 Ft (556 EUR*, 612 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00